Ütős lett a Redmi K20 Pro Premium

Bár a Redmi K20 Pro még csak néhány hónapja van a piacon, a gyártó máris kiadott egy különleges, frissített modellt. Ennek a neve K20 Pro Premium lett.

A legnagyobb újítást a grafikában 15 százalékos plusz teljesítményt ígérő Snapdragon 855 Plus jelenti.

Szintén változás, hogy már van 12 GB RAM-mal és 512 GB tárhellyel szerelt változat is. A készülékre gyárilag MIUI 11 felület kerül, és a hűtőrendszert is fejlesztették.

Egyéb tekintetben a Premium modell azonos a sima K20 Próval: 6,39 hüvelykes AMOLED-kijelzőt, 20 megapixeles felugró, 48, 8 és 13 megapixeles hátlapi kamerákat kapunk, az akku 4000 mAh-s, a gyorstöltést 27 wattos.

A készülék már 380 dollárnak megfelelő összegtől beszerezhető, ennyiért 8 GB RAM és 128 GB tárhely jár – a csúcsváltozat 450 dollárnak megfelelő összegbe kerül.

Fotó: Redmi

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?