Újabb 100 wattos töltő segít mindennél gyorsabban tölteni a kütyüket

Újabb 100 wattos töltő segít mindennél gyorsabban tölteni a kütyüket

Az Aukey még a 2020-as CES-en mutatta meg az Omnia töltőit, most pedig piacra dobja a 100 wattos modellt. 

Ez a gyártó legújabb Omni-Chip technológiát használja, ami alapvetően a GaN technológiára épít. Ez nem csak a méretek minimalizálását segítette, hanem a hatékonyság jelentős növelését is, illetve a hőkezelés kordában tartását. Az Omnia 100W fele akkora például, mint a 16 hüvelykes MacBook Pro 96 wattos adaptere.

Az Aukey újdonsága 54,99 dollárért rendelhető elő, de érdemes megjegyezni, hogy nem minden USB-C-s laptop támogatja majd a 100 wattos töltési sebességet. Az USB-PD technológia mellett a Dynamic Detect is támogatott.

Fotó: Aukey

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?