Az új konzolokhoz villantott monitort a gamereknek az AOC

Az új konzolokhoz villantott monitort a gamereknek az AOC

A Sony PlayStation 5-höz és az Xbox Series X-hez is ideális választás az AOC Agon AG324UX gamermonitor. 

Az AOC legújabb monitora az Agon AG324UX lett, nevéből sejthetően ez is kifejezetten játékosoknak készült. A 31,5 hüvelykes IPS-panel 3840 x 2160-as felbontással működik, 144 Hz-es képfrissítésre képes és támogatja a VESA DisplayHDR 400-at (350 nit fényerőt tud).

Támogatott továbbá az Adaptive-Sync és az AMD FreeSync, a DCI-P3 és az NTSC 95 és 109 százalékát sikerült lefedni. Egy pár 8 wattos hangszóró, 1 ms-os válaszidő és állítható talp jellemzi még a megjelenítőt.

A nagy érdekesség a két HDMI 2.1 port, vagyis a monitor ideális választás Sony PlayStation 5 és Xbox Series X (és S) konzolok mellé. Akad továbbá egy DisplayPort 1.4, USB-C, utóbbi 90 wattos töltést is lehetővé teszi. Van még négy USB 3.0 port is. A globális megjelenés időpontja egyelőre ismeretlen.

[sc name=”facebook” ]

Fotó: AOC

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?