Kimarad a Sony a nagy tévés csatából

Míg az LG és a Samsung gigantikus tévécsodákat mutogat, a Sony megerősítette, hogy a CES-en nem mutat be tévét. 

Míg az LG egy 97 hüvelykes, 4K-s, 120 Hz-es, vezeték nélküli tévét mutogat a CES-en, amiből csak a tápkábel lóg ki, addig a Samsung többek között 77 hücelykes QD-OLED-tévét vitt a rendezvényre.

Mi a helyzet a Sonyval? A cég közleménye szerint visszalépnek és kimaradnak az év eleji tévés csatából, ezúttal más témákra koncentrálnak. Ez alapvetően a PlayStation VR2-t jelenti.

Persze ez nem jelenti azt, hogy 2023-ban nem lesznek új Sony tévék. A CES-re ha nem is visz a japán gyártó ilyesmit, a cég egy szóvivője megerősítette a FlatpanelsHD számára, hogy valamikor tavasszal egy külön rendezvénnyel készülnek, amelyen csak új tévéket mutatnak majd be.

[sc name=”facebook” ][/sc]

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?