Másfél év alatt mintegy 40 százalékkal kerül többe ugyanaz a csomag. Ráadásul a régi ügyfél, hűséggel is többet fizet, mint az új belépők….

Internet nélkül ma már elképzelhetetlen az élet, pláne, hogy a munka mellett ma már sok háztartásban a szórakozást is a világháló szállítja. Az online streaming szolgáltatások, játékok és a videós közösségi oldalak zabálják az adatokat, így a nagy sávszélességre szükség van.
Mintegy másfél évvel ezelőtt durván 6500 forint/hónap áron választottam a Telekom legbikább, Gigaerős Optika Net 2000 Pro névre hallgató csomagját. most pedig azt realizáltam, hogy havonta több, mint 9500 forintot vonnak le a számlámról ugyanezért a pakkért. Sőt, ha most akarnám megkötni, akkor több, mint 10 000 forintot kéne kiköhögnöm ugyanezért havonta. Azért ezt már némiképp túlzásnak éreztem, és úgy döntöttem, hogy hátralépek. De a kedvezőtlenebb sávszélességet kínáló csomagjuk is 2000 forinttal drágább annál, mint amennyiért másfél éve a szerződést kötöttem.

Az pedig hab a tortán, hogy bár régi ügyfél vagyok, hűséggel kötöttem a szerződést, de még így is másfélezer forinttal többe kerül nekem ez a csomag, mintha friss kliens lennék a cégnél. Köszi Telekom, igazán jól esik ez!




