Foci rajongóknak csinált telefont a Motorola

Motorola FIFA Fold

Foci rajongóknak csinált telefont a Motorola

A Motorola kibővítette a FIFA World Cup 26™ Collection kínálatát, és két új prémium modellel – a motorola razr fold és a motorola edge 70 fusion készülékekkel – erősíti jelenlétét a sport és a technológia metszéspontjában.

Motorola FIFA Fold

A vállalat a 2026-os labdarúgó-világbajnokság hivatalos okostelefon-partnereként a torna hangulatát kívánja átültetni a mobilélménybe, exkluzív dizájnnal és csúcstechnológiával ötvözve.

Az újdonságok a korábban bemutatott razr FIFA World Cup 26™ Edition modellhez csatlakoznak a Collections by Motorola sorozat részeként, amely a közösség, a kreativitás és a globális futballkultúra ünneplésére épül. A kollekció darabjai hivatalos FIFA World Cup 26™ arculati elemeket és 24 karátos aranybevonatú részleteket kaptak, hangsúlyozva a prémium pozicionálást.

motorola razr fold: hajlítható ikon a világbajnokság jegyében

A motorola razr fold a márka hajlítható portfóliójának tornára szabott kiadása. A hátlap texturált, kiemelkedő pöttyös mintázata a futball világának anyaghasználatát idézi, miközben stabilabb fogást és karakteres megjelenést biztosít. A hangsúlyos „26” tipográfia és a 24 karátos aranybevonattal ellátott, hivatalos FIFA World Cup 26™ logó gyűjtői jelleget ad a készüléknek.

A forma mögött komoly technológiai tartalom áll. A 6,6 hüvelykes külső kijelző gyors hozzáférést kínál az élő eredményekhez és értesítésekhez, míg a készülék kinyitva egy 8,1 hüvelykes, 2K felbontású LTPO panelt biztosít, amely ideális mérkőzés-összefoglalók és közvetítések megtekintéséhez.

A három darab 50 megapixeles kamerából álló rendszer Sony LYTIA™ szenzorra épül, Dolby Vision® videórögzítéssel és fejlett stabilizálással. A konfiguráció célja, hogy stadionkörnyezetben is részletgazdag felvételek készülhessenek. A készülék a hajlítható kategóriában kiemelkedő akkumulátorkapacitással érkezik, valamint támogatja a moto pen ultra használatát, amely jegyzeteléshez és kreatív tartalomkészítéshez kínál további lehetőségeket.

motorola edge 70 fusion: sportos dinamika, ívelt dizájn

A motorola edge 70 fusion a kollekció másik új tagja, amely a modell négy irányban ívelt kialakítását és könnyű felépítését fejleszti tovább. A hátlap puha tapintású, luxus érzetű bevonata a futball-labdák textúráját idézi, miközben a Batwing logón és a FIFA World Cup 26™ díszítőelemein szintén megjelenik a 24 karátos aranybevonat.

A készülék a világ első okostelefonjaként érkezik Sony LYTIA 710 szenzorral, valamint 144 Hz-es, négy irányban ívelt kijelzővel, amely Pantone Validated™ színminősítéssel rendelkezik. A hangsúly a vizuális élményen, a gördülékeny megjelenítésen és az AI-alapú funkciókon van, amelyek a mindennapi használat során is támogatják a felhasználókat.

Exkluzív FIFA World Cup 26™ szoftveres élmények

A kollekció minden készülékén exkluzív, FIFA World Cup 26™ témájú szoftveres megoldások erősítik a tornához való kötődést. A testreszabható háttérképek, csengőhangok és vizuális elemek a meccsnap hangulatát hozzák el a mindennapokba.

Az előre telepített hozzáférés a hivatalos FIFA World Cup™ alkalmazáshoz biztosítja, hogy a felhasználók naprakészen követhessék az eseményeket a kezdőrúgástól a döntő sípszóig. Mindkét modellen elérhető a FIFA® Heroes játék is, amelyhez a Motorola kizárólagos okostelefonos partnerként közvetlen hozzáférést biztosít bizonyos piacokon.

Elérhetőség Magyarországon

A motorola edge 70 fusion, a FIFA World Cup 26™ Collection részeként, Magyarországon májustól lesz elérhető 179 990 forintos ajánlott fogyasztói áron.

A motorola razr fold magyarországi forgalmazása április végétől indul. A nemzetközi ár 2399 euró, a hazai hivatalos ár későbbi időpontban válik véglegessé. A kereskedelmi partnerek listáját a vállalat később teszi közzé.

A FIFA World Cup 26™ Collection célja, hogy a futball világeseményének élményét prémium mobiltechnológián keresztül, személyre szabható és exkluzív formában juttassa el a rajongókhoz.

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Ezeket olvastad már?