Újabb szivárogtató mondja azt, hogy a Samsung kihagyja a töltőt a Galaxy S21 dobozából

Újabb szivárogtató mondja azt, hogy a Samsung kihagyja a töltőt a Galaxy S21 dobozából

Egy hitelesnek tartott szivárogtató is arról beszél, amiről egy ideje hallani: a Galaxy S21 mobilokhoz csak egy kábel jár majd. 

A Samsung január 6-án egy éves előretekintő rendezvényen demóz majd sok újdonságot, majd 12-én bemutatja az Exynos 2100 csúcslapkát, 14-én pedig a Galaxy S21 szériás okostelefonokat. Sajnos ezekhez csak egyetlen kábel lesz a dobozban, az Apple mintájára a Samsung is kiveszi a dobozból a töltőt és a fülhallgatót, környezetvédelmi okokra hivatkozva.

Erről az elmúlt hetekben számos, egymástól független forrásból lehetett már hallani. Nemrég pedig az elismert szivárogtató, Ishan Agarwal is megerősítette ezeket az értesüléseket. A Samsung maga pedig eltüntette az Apple-t kritizáló, töltővel kapcsolatos reklámjait és közösségi bejegyzéseit.

A töltő és a fülhallgató hiányát egyébként hivatalos, brazil tanúsítványok is megerősítették mostanra. Nagy kérdés, hogyan fogadják majd ezt a trendet a méregdrága készülékeknél a fogyasztók. A Xiaomi is kivette egyébként a Mi 11 dobozából a töltőt, bár ott kérésre ingyen adnak egy 65 wattos GaN-adaptert.

[sc name=”facebook” ]

Fotó: PhoneArena, Hardware Upgrade

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?