Egy hitelesnek tartott szivárogtató is arról beszél, amiről egy ideje hallani: a Galaxy S21 mobilokhoz csak egy kábel jár majd.
A Samsung január 6-án egy éves előretekintő rendezvényen demóz majd sok újdonságot, majd 12-én bemutatja az Exynos 2100 csúcslapkát, 14-én pedig a Galaxy S21 szériás okostelefonokat. Sajnos ezekhez csak egyetlen kábel lesz a dobozban, az Apple mintájára a Samsung is kiveszi a dobozból a töltőt és a fülhallgatót, környezetvédelmi okokra hivatkozva.

Erről az elmúlt hetekben számos, egymástól független forrásból lehetett már hallani. Nemrég pedig az elismert szivárogtató, Ishan Agarwal is megerősítette ezeket az értesüléseket. A Samsung maga pedig eltüntette az Apple-t kritizáló, töltővel kapcsolatos reklámjait és közösségi bejegyzéseit.
A töltő és a fülhallgató hiányát egyébként hivatalos, brazil tanúsítványok is megerősítették mostanra. Nagy kérdés, hogyan fogadják majd ezt a trendet a méregdrága készülékeknél a fogyasztók. A Xiaomi is kivette egyébként a Mi 11 dobozából a töltőt, bár ott kérésre ingyen adnak egy 65 wattos GaN-adaptert.
[sc name=”facebook” ]
Fotó: PhoneArena, Hardware Upgrade





