Most épp január 11-re várják a OnePlus 10 Prót, de Európába még nem jön

Kiszivárgott egy videó a OnePlus 10 Pro mobilról, ami napokon belül megérkezhet. De nem Európába. 

Sejteni lehetett, hogy nagy változások lesznek a OnePlusnál, amikor az Oppo fokozatosan, de teljesen beolvasztotta maga alá a márkát (egy anyagcég kezében vannak, akár a Vivo és a Realme is). Az egyik nagy változás, hogy nem kell a szokásos ideig várni, a OnePlus 10 Pro már januárban debütál, ezt a cég ügyvezetője is megerősítette.

Időközben a Weibóra egy kiszivárgott videó is felkerült a termékről, ez alapján pedig január 11-én debütál a készülék. Mondani sem kell, ez a kínai piacra érvényes, az Oppo pedig a Xiaomihoz hasonlóan csak hónapokkal a kínai forgalmazás kezdete után hozza el Európába az újdonságait.

A OnePlus 10 Pro egyébként más kameraszigetet, Snapdragon 8 Gen 1 chipet, 80 wattos gyorstöltést, LTPO 2.0 kijelzőt hoz magával, 5000 mAh-s akkuval. Egyéb tekintetben majdnem ugyanaz lesz, mint a OnePlus 9 Pro.

[sc name=”facebook” ][/sc]

Fotó: OnLeaks, Weibo

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?