Csúnya húzásra készülhet a Telegram

Csúnya húzásra készülhet a Telegram

Egyes matricákat és emojikat havi előfizetési díj mögé zár majd a Telegram a jelentések szerint. 

A Telegram az egyik legnépszerűbb üzenetküldő, a WhatsApp botrányainak pedig az eddiginél is több felhasználót köszönhet. Ráadásul dugig van funkciókkal. A múltban több pénzkereseti ötlettel is próbálkoztak, most azonban a Telegram Beta tracker felfedezése szerint aggasztó változtatásokra számíthatnak a felhasználók.

Emlegetnek ugyanis az iOS-es bétában egy Telegram Premium csomagot, ami előfizetéses, havi díjas szolgáltatás: alapvetően exkluzív matricákat és emojikat kínálna, további előnyökről egyelőre nem tudni. A Telegram egyébként tele van funkciókkal, így bármit eldughatnának az előfizetés mögé, ha változnak a cég elvei.

A mostani exkluzív emojiknak egyébként nem csak a használatához, még a megnézéséhez is prémium csomag kell. Tavaly februárban egyébként Pavel Durov társalapító már emlegette az előfizetéses szolgáltatást, 2022-től pedig valóban elkezdenek az árbevételre koncentrálni. Meglátjuk, mi marad a kedvelt szolgáltatásból…

[sc name=”facebook” ][/sc]

Fotó: Telegram

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?