A legfrissebb reklámfilmükben azt ígérik, hogy egy új iPhone-nal bárki profi, hollywoodi szintű filmeket tud csinálni.
Nem rég jelent meg az új iPhone, ami komoly újításokat igazán nem hozott, amivel a cég maradt a már lekövezett úton. A termék természetesen erős hardvert kapot, és új kamerát, amire a vállalat megint nagyon büszke.
Rendben, lehet, hogy a képalkotásért felelős rendszer a mai telefonos mezőnyben a jobbak közé tartozik. De azért az enyhe túlzásnak tűnik, hogy egy iPhone 16 Pro önmagában elég lehet ahhoz, hogy bárki hollywoodi szintű, mozis produkciókat állítson elő.
Maga a kisfilm meglehetősen látványos, és ebben a lassítási képességeket hangsúlyozzák ki. Azonban azt nem szabad elfelejteni, hogy ilyenkor egy full profi stáb segít, akik tökéletes körülményeket teremtenek. Olyanokat, amik a valóságban nem jönnek össze, ráadásul bőven benne van a pakliban, hogy nem is egy iPhone 16 Pro-val készült az anyag. Tényleg az az ember érzése, hogy a vállalat totálisan hülyének néz mindenkit, amire nem lenne szükség. A telefon így is rendben van, biztos nagy siker lesz.
Az Apple iPhone 16 Pro telefonról a tesztünket itt olvashatják az irodalombarátok




