Újabb szerkesztőeszközökkel frissült az androidos Google Fotók

A Google csendben újabb szerkesztőeszközöket mutatott be a Fotók szolgáltatásához. Ezek az androidos eszközökön kezdtek el felbukkanni. 

Elsőként az Android Police számolt be a frissítésről, majd a Google maga is megerősítette hivatalosan, hogy érkeznek az új funkciók. Ezek segítségével Androidon, a Google Fotókon belül a képekre már rajzolni is lehet, illetve szöveget kiemelni vagy éppen hozzáadni.

A Google teljes útmutatót is mellékelt azoknak, akiket minden részlet érdekel. A testre szabott fotók kialakítását több színt és két eltérő vonalat támogató jelölő is segíti. Ezt a szerkesztőfelületen, alul lehet elérni. Aki még nem látja, annak várnia kell, ugyanis több hullámban jut el mindenkihez az újítás.

Fotó: Android Police

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?