Megérkezett az Android 11 a OnePlus 8 mobilokra

Megújult kezelőfelületet hozott a OnePlus 8 és OnePlus 8 Pro okostelefonokra az Android 11-alapú OxygenOS 11 rendszer. 

Október 14-én debütál a OnePlus 8T, és a jelek szerint nem erre a OnePlus mobilra lesz elsőként elérhető az Android 11. Elindult ugyanis a OnePlus 8 és a OnePlus 8 Pro modellekre az új OxygenOS 11, ami már Android 11-re építkezik.

Ez hatalmas frissítést jelent a OnePlusnál, ugyanis az egész kezelőfelület megváltozott, nem mellesleg dinamikusan igazodik az adott napszakhoz, bekapcsol naplementekor a sötét mód. Ezt persze más gyártók már rég kínálták lehetőségként, de jó hír, hogy végre itt is elérhető. Frissült az AoD funkció, átdolgozták a Game Space-t is.

A OnePlus egyébként maga is bevallotta, hogy nagyon megosztja majd a rajongói táborát az OxygenOS 11 új dizájnja. A OnePlus 8, 8 Pro és 8T után egyébként a 7T Pro, 7T, 7 Pro, 7, 6T, 6 és Nord is frissülnek majd Android 11-re.

Fotó: OnePlus

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?