Méregdrága és extravagáns hangszórókat hozott a Triangle

Méregdrága és extravagáns hangszórókat hozott a Triangle

Négy új modellel jelentkezett a Triangle, de mindegyikből csak 500 darab készül. 

A Triangle francia audiospecialista a 40. évfordulóját ünnepli, ennek alkalmából pedig piacra dob négy speciális hangszórót, új technológiával. A Triangle Magellan 40th Anniversary szériába tartozik a Quatuor 40th és a Cello 40th, a polcra való Duetto 40th és a középsőnek szánt Voce 40th.

Mindegyik három extravagáns, luxuskülsővel érhető el, új technológiákat ígérnek, új LHS 2 hűtőbordával, optimális hővezetéssel, Audioquest-együttműködésben készült belső kábelezéssel. Az álló hangfalakhoz vibrációcsökkentő állvány is van.

Persze az egzotikus faborítás, a speciális hűtés és a luxus nem olcsó: a hangszórók ára 7000, 5500, 5500 és 3000 euró, a fenti sorrendben.

[sc name=”facebook” ][/sc]

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of HL

HL

Vérbeli hírező, aki az egyik ujját mindig a techvilág ütőerén tartja. Ezért mondjuk csak kilenc ujjal gépel, de így is elég gyorsan nyomja. Kedvencei a mobilok (azon belül is a Pixel).

Ezeket olvastad már?