A Nokia Wavence igazán hasznos lehet ott, ahol 5G van

A Wavence valójában egy termékcsalád, amelynek legújabb tagja a gyártó szerint nagyot lendíthet a prémium lefedettségen. 

A Nokia bejelentette, hogy elérhetővé vált az UBT-m XP, a díjnyertes Wavence termékcsalád legújabb tagja, amelyet a mobilszolgáltatók és a vállalatok számára azért terveztek, hogy városi és vidéki környezetben egyaránt prémium lefedettséget biztosítsanak. A Nokia legújabb E-Band rádiója egy nagy kapacitású kültéri egység, amely kis mérete ellenére a piacon elérhető legnagyobb adóteljesítménnyel rendelkezik. Ehhez csatlakozik az iparágban elsőként bevezetett Nokia SteadEband, egy olyan antenna, amely igyekszik kiküszöbölni a gyakori E-Band problémákat, például a torony rezgéseit és a hőhatások miatti mozgásokat. Az UBT-m XP-vel kombinálva akár 50 százalékkal is növelheti a tipikus E-Band kapcsolati távolságot, segítve a mobilszolgáltatókat abban, hogy ügyfeleiknek több gigabites 5G-kapcsolatot biztosítsanak.

Kép: Nokia

Ezek az új termékek a Wavence portfóliójának valamennyi, a kapcsolási távolság javítására, valamint az energiahatékonyságra vonatkozó felhasználási esetét lefedik. A Nokia átfogó Wavence portfóliója teljes mikrohullámú megoldást kínál minden felhasználási esetre, amely a rövid és hosszú távú, az E-Band és az SDN-alapú menedzsmentet is magában foglalja mind a mobilszolgáltatók, mind a vállalatok számára. A teljes kültéri architektúrákhoz való nulla lábnyomú megvalósítása közvetlenül integrálható a RAN- és IP-eszközökkel, közös kezeléssel. Ez hozzájárul a hálózati energiafogyasztás általános csökkentéséhez, a szoftverfunkciók és az automatizálás pedig további energiatakarékossági célok elérését segíti elő.

[sc name=”facebook” ][/sc]

 

 

Ha tetszett a cikk, további hírekért, érdekességekért kövess minket a Facebookon!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Picture of RG

RG

RG is hírező, és emellett nagy szenvedélye a repülés. Ikarosznál egy szinttel jobban nyomja, ugyanis szintén motor nélkül próbálkozik. Vitorlázórepülő. Szóval, ha szimulátorokról, vagy repülős appokról olvastok, azt szinte biztos, hogy RG írta.

Ezeket olvastad már?