Bemutatkozott a frissített Black Shark 3S gamermobil, 120 Hz-es kijelzővel.
Az ázsiai gyártó már egy ideje dolgozik a gamer okostelefonok fejlesztésén, a legújabb készülékben pedig minden benne lesz, ami egy bivalyerős gamer okostelefonhoz kell. Ami az egészet még hihetőbbé teszi, hogy a Xiaomi körülbelül két évvel ezelőtt indított egy alvállalatot Black Shark néven, ami a mobiljátékokra és az igazi mobilos gamer élményre fókuszál, így ami ezen a néven fut, egészen biztosan megfelel majd egy magas szintű minőségnek.
A Xiaomi menetrend szerint mutatta be a következő gamermobilját. A Black Shark márkanév alatt igen gyakran dob piacra újabb modellt, a mostani a Black Shark 3S lett. Ez a Black Shark 3 utódja, pedig az még idén érkezett. Az új modellbe 6,67 hüvelykes full HD+ felbontású AMOLED-kijelzőt raktak, ami már 120 Hz-es. Az érintésekre 270 Hz-en reagál, a válaszideje 17 ms.
A motorháztető alá sima Snapdragon 865 került, 12 GB LPDDR5 RAM-mal, maximum 512 GB UFS 3.1 tárhellyel. A 4270 mAh-s akku a 65 wattos gyorstöltést támogatja, illetve egy 18 wattos mágneses töltőport is van. A 64 megapixeles fő kamerához 13 megapixeles ultraszéles jár, dísznek pedig egy 5 megapixeles mélységérzékelő is jutott.
Van jackcsatlakozó, a vételárak pedig 575 dollártól indulnak Kínában. Később a nemzetközi piacon is megjelenik majd valószínűleg az új modell.
Fotó: Xiaomi




